“Стоп булінг: як протистояти тим, хто намагається вас принизити?” Про це сьогодні розповідала дітям поліція Кам’янського

“Стоп булінг: як протистояти тим, хто намагається вас принизити?” Про це сьогодні розповідала дітям поліція Кам’янського
7781 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом у світі все частіше почала виникати проблема булінгу. Це відбувається не лише в школах. Тож актуальними стали бесіди про те, як протистояти тому, хто намагається принизити вашу гідність. Адже важко відчути межу, між тим, коли захищаєш себе і тим, коли сам перетворюєшся на тирана. У випадку булінгу, часто трапляються 2 варіанти: або дитина захищається та сама починає когось принижувати, або закривається в собі. Звісно, є й інші, проте саме ці два приносять найбільше шкоди всім навколишнім та самій дитині.

Тому поліція Кам’янського вирішила розповісти дітям про те, що з будь-якої ситуації можна знайти вихід. Нема потреби замикатись в собі. І не варто намагатись розв'язувати проблему самостійно, адже довкола є багато дорослих, які радо допоможуть вам у розв'язанні вашої проблеми. Аби діти зрозуміли це, поліція Кам’янського вирішила провести пізнавально-виховний захід з учнями ЗОШ № 27 на тему «Протидія боулінгу і почуття поваги один до одного».

Звісно, спершу вони створили максимально комфортну атмосферу для учнів. Тож вже скоро діти повністю розкрились та спокійно розмовляли із правоохоронними органами. Поліціянти пояснили, що булінг буває різним. Тож обрати, як протистояти йому цього разу, дуже непросто. Тому в першу чергу, ви маєте звернутись до когось, хто може дати вам пораду. Проте це має бути людина, якій ви довіряєте. Це можуть бути родичі, педагоги, поліціянти, шкільний психолог або брат чи сестра. Якщо ви відчуваєте, що ви не хотіли б звертатись до близьких, а більше немає до кого. Або якщо вам немає до кого звернутись, то можна просто зателефонувати на дитячу гарячу лінію. Там вам допоможуть і порадою, і ділом. Цю лінію створили спеціально для того, щоб сказати ні підлітковим проблемам. На зворотному боці дроту на вас завжди чекає людина, яка пройшла спеціальне навчання перш ніж їй доручили роботу із дітьми та підлітками.

В такій атмосфері підлітки активно включилися в обговорення проблеми булінгу. Вони з цікавістю вирішували життєві проблемні ситуації, висловлювали свою точку зору, давали один одному поради, як уникнути конфлікту і жваво дискутували. Під час заходу діти виконали багато різноманітних вправ та практичних завдань. Закінчився цікавий захід майстер-класом «Долоньки дружби». Діти виготовили сонечко паперових долоньок. на яких написали поради, як протидіяти булінгу та уникати конфліктів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео