Проїхала повз, бо не побачила зупинки. Саме так жителі Дніпра тепер їздять на роботу!

Проїхала повз, бо не побачила зупинки. Саме так жителі Дніпра тепер їздять на роботу!
7663 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом довгого часу в Дніпрі продовжують лютувати морози. Вдень температура повітря нижча за нуль, проте ще не так холодно, а от вночі вона падає до -16 і тримається на такому рівні. Дехто з дніпрян вже просто не витримує дорогу на роботу. Вони скаржаться через те, що тепер вікна настільки замерзли, що вгадати, коли їм виходити та де саме їхня зупинка, стало неможливо. Вони почали висловлювати скарги на різних інтернет-платформах, проте жодних результатів це не принесло.

Зараз в Дніпрі почав лютувати ще й арктичний циклон. Це ще сильніше погіршило ситуацію. Кожен, кому необхідно щоранку їхати на роботу відчуває зміни на власній шкурі. Адже кожного дня люди очікують маршрутки та автобуси на сильному морозі. Адже зупинки в найкращому випадку можуть сховати їх від вітру, і то не завжди. А про те, щоб десь сховатись від морозів, люди взагалі нічого не кажуть. Тож щоразу вони очікують транспорт, аби зігрітись в ньому, але коли заходять в середину, розуміють, що стало так само холодно, проте, на щастя вітру немає.

Не всім мріям дано здійснитись, проте дніпряни вже котрий тиждень поспіль скаржаться на неймовірний холод в транспорті. Їм цікаво, чому водії не вмикають опалення? Невже їм настільки жарко, що умикнути опалення не можна? Пасажирам цікаво, чому вони вимушені терпіти такий холод та грати в рулетку, щоб вгадати, коли буде необхідна зупинка?

Анастасія звертається до власників маршруток, влади, водіїв зі словами: “У мене немає просто слів, я другий день поспіль пропускаю свою зупинку, попросила водія зупинити на Образцова, він не почув, а я не бачу. Мені, що, читати думки водія? Я не бачу, де ми їдемо. Мало того, що замерзла як "цуцик", так ще й пішки повертатися по морозу”.

Дніпряни хочуть дізнатись, чому вони вимушені кожного дня в -10 їздити в холодному транспорті. Невже так важко умикнути опалення. Адже вже почало доходити до того, що одяг примерзає до сидінь. Деякі пасажири зауважують, що така проблема найчастіше виникає з автобусами старого покоління: "У них постійно нелюдські умови, всередині дуже брудно, холодно, вони видають пекельний скрип при гальмуванні, а вікна замерзають так, що не видно, де їдеш".

Але чи почують перевізники своїх клієнтів, поки невідомо. Сподіватимемось, що вже дуже скоро ми почуємо зовсім інші повідомлення. А поки пасажири радять всім вдягатись якомога тепліше та намагатись говорити так, щоб водії чули ваші прохання.
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео