Скільки коштує жінка на 1 ніч в Дніпрі? Поліція закрила два борделі за одну ніч

Скільки коштує жінка на 1 ніч в Дніпрі? Поліція закрила два борделі за одну ніч
7660 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національна поліція в Дніпровській області розповіла про те що вночі з 17 на 18 лютого, вони змогли закрити два борделі. Вони знаходилися на проспекті Поля і вулиці Артеківській, за останніми даними.

Як виявилось, п’ятеро жінок разом орендували дві квартири для того, щоб надавати інтимні послуги чоловікам. З кімнат вони зробили для себе робочі кабінети. Тож за добу вони могли зустрітись з сімома клієнтами. Година такого задоволення коштує 1000 гривень. Тож клієнтів їм вистачало. Поліція конфіскувала все, що свідчило про робочу діяльність жінок. Вони зберігали там телефони, гроші за послуги та інші речі для ведення професійної діяльності. Провину жінок давно вже змогли довести, тепер їм загрожуватиме до 5 років позбавлення волі. А наразі слідство триває.

Також поліція повідомила про те, що сьогодні було збито двох жінок. Потерпілі переходили дорогу на пішохідному переході, коли водій “Еталону” збив їх. Подія трапилась о 9 ранку біля банкетної зали “Пурпурові вітрила”. До приїзду медиків вони все ще були в несвідомому стані. Їх госпіталізували в лікарню, про їхній стан поки нічого не відомо. Поліція повинна встановити всі деталі того, що відбулось. Коли жінки прийдуть до тями, поліціянти поговорять із ними, аби почути їхню версію того, що відбулося. А поки вони намагаються опитати свідків тієї події. Більш детальна інформація буде вже завтра. А поки вони нагадують про те, що дорогу переходити потрібно по зебрі або біля світлофора. Перш ніж йти, переконайтеся, чи зупинились всі авто. Адже народна мудрість в жарт каже: “Пішохід завжди правий, проте не завжди живий”. Тож краще будьте обережними, запевнили в поліції.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео