Що потрібно відроджувати в Україні?

Що потрібно відроджувати в Україні?
13328 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожна країна, де все добре, має свою історію, культуру, територію, мову, патріотичні люди, стабільну економіку.  Наша Україна не повністю все це контролює.

У нас славна історія, героїчне минуле.  Слава стародавнього українського козацтва рознеслася по всьому світу.  Так, ми можемо пишатися минулим.  Але не можна жити тільки історією та й не потрібно так робити, варто думати про наше сьогодення та наше недалеке майбутнє.  Як ми живемо?

У нас теж була і буде культура, яку український народ несе через століття, війни та перемоги. В українців завжди були цікаві ритуали та звичаї, які відрізняли нашу країну від інших, були унікальними для України.  Зараз ми все це не згадуємо або не хочемо згадувати. З часом це все забувається, але не варто відкладати далеко те, чим жили наші пращури.

Територія нашої країни є величезна, просто неосяжна. В Україні дуже родючі ґрунти, через це навіть деякі країни можуть заздрити Україні.  У роки війни, яка була на території України у XX столітті фашистські окупанти ешелонами вивозили родючі чорноземи до інших держав.  Більшість українців просто не цінує щедрість своєї землі, ми не стараємося підтримувати чистоту і порядок на своїй території, ми просто не вміємо правильною нею користуватися.

Тема мови, сьогодні, є дуже болючою та бентежною.  За своєю мелодійністю українська мова посідає друге місце у світі, поступаючись тільки італійській. Але на жаль велика частина українців не хочуть  розмовляти українською, бо їм ніби соромно, вони уникають використання української мови та  переходять на російську мову.  Тим самим український народ втрачає свою індивідуальність та самобутність переходячи на мову інших держав та не цінуючи власну. Щодо патріотизму, то ту сказати майже нічого.  Здається, що наші люди живуть за межами країни, в якій ми всі народилися.  Можливо, все це відбувається через ряд причин, які сьогодні є в Україні, проте головною причиною є економічна криза, яка  поширилася територією нашої Батьківщини. Економічна криза ж,  своєю чергою, була викликана некомпетентністю уряду України та потрібно можливо зачекати на людину, яка прийде до влади і яка зможе успішно організувати нашу державу, або відродити нашу культуру, мову, економіку.

Проте варто поспішити розв'язувати це питання якомога швидше, поки Україна повністю не зникне з лиця Землі, як просто красива співоча країна.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео