Жінка вбила свого співмешканця на Дніпровщині!

Жінка вбила свого співмешканця на Дніпровщині!
8119 ПЕРЕГЛЯДІВ

19 лютого о 7.29 в поліцію зателефонувала жінка та повідомила про вбивство. Одразу після отримання інформації патрульне авто направили до місця скоєння злочину. Там вони побачили, тіло мертвого чоловіка 61-року. Поряд із ним знаходилась його співмешканка, якій вже 58 років. Неподалік від них знаходилось і знаряддя вбивства.

За даними пресслужби Національної поліції Дніпра, жінка, яка повідомила про вбивство і є злочинцем. Вони отримали телефонний виклик о 7.29, проте правоохоронці визначили, що все розпочалося набагато раніше. 18 лютого, ввечері, приблизно о 23.00 співмешканці почали сильно сваритись. На фоні цих подій жінка сильно розізлилась. Коли вона перестала контролювати себе, то схопила ніж та завдала смертельні удари. Чоловік помер на місці.

Але жінка не намагалась втекти з місця скоєння злочину. Там само правоохоронці знайшли й знаряддя вбивства. Їм виявився звичайний столовий ніж. В результаті проведених слідчих дій поліціянти Синельникового згідно зі статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України затримали зловмисницю.

Через скоєння цього злочину вже відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років. Зараз проходить досудове розслідування за фактом причетності жінки до того, що відбулось вчора ввечері. Та після перевірки всіх даних діло передадуть до суду. Тож пенсіонерку все ж таки посадять за ґрати. Чоловіка забрали до моргу та намагаються знайти його родичів для того, щоб поховати. Що ж стосується обвинуваченої, то з нею також працюватимуть психологи для того, щоб підтвердити адекватність жінки. В іншому випадку її відвезуть до психіатричної лікарні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео