25 ударів молотком по голові: як в Кам'янському проводять час знайомі?

25 ударів молотком по голові: як в Кам'янському проводять час знайомі?
8657 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній злочинець знову відправиться за ґрати. Сьогодні повідомили про те, що нарешті завершилось розслідування справи стосовно вбивства, яке сталось у 2019 році. Воно затяглось через те, що спочатку не могли знайти вбивцю, а потім протягом певного часу ще шукали чоловіка, який це скоїв. За роки колишній злочинець навчився переховуватись.

Проте сьогодні пресслужба Дніпровської обласної прокуратури повідомила про те, що в справі поставили крапку. Як виявилось в смерті чоловіка винен злочинець-рецидивіст, якого раніше вже притягали до кримінальної відповідальності через те, що він скоїв тяжкий злочин. У 2019 році, у вересні, чоловік знаходився вдома у свого товариша, із яким в них зав’язалась сварка. Злочинець наніс постраждалому 25 ударів ножем. В результаті цього хазяїн будівлі одразу помер.

Аби все виглядало, як вбивство з метою пограбування, зловмисник виніс всі золоті прикраси, мобільний телефон матері загиблого чоловіка. Після чого зловмисник зник з місця скоєння події. Проте поліція протягом довгого часу намагалась спіймати рецидивіста. Тепер він відбуває своє покарання за представленим йому обвинуваченням.

Вироком Дніпровського районного суду Дніпродзержинська, адже суди в Україні не перейменовували, визнано 32-річного громадянина винним в скоєнні злочинів за статтями умисне вбивство і таємне викрадення чужого майна. Його засудили до 15 років позбавлення волі. Тож більшу частину свого життя він проведе в тюрмі. Місцеві жителі сподіваються, що через 15 років їм не доведеться пережити ще одну втрату. Проте це покаже лише час. А наразі всі радіють тому, що справу завершено.

А ми нагадуємо, що в Дніпрі все ще продовжують розшукувати 15-річну дівчинку, яка зникла ввечері та досі не повернулась додому. Родичі звертаються до кожного та просять про допомогу!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео