Шахрай надурив довірливого пенсіонера з Першотравенська

Шахрай надурив довірливого пенсіонера з Першотравенська
8613 ПЕРЕГЛЯДІВ

Що вбиває людину двадцять першого сторіччя? Чи невже не можна довіряти навіть тим, кого знаєш не перший день. Сьогодні поліція Першотравенська розповіла про те, що вчора, 18 лютого вони отримали заяву від пенсіонера. Чоловік 72 років повідомляв, що з його банківської картки вкрали всі гроші.

Як виявилося пізніше, дідусь вже досить старий та пересуватись самостійно йому важко. Тож іноді сусід допомагав йому поратись по господарству. Вчора він прийшов до нього, аби в черговий раз допомогти із господарством. Тому пенсіонер навіть нічого й не запідозрив. Через певний час після того, як сусід пішов, пенсіонер виявив, що в нього зникла картка. Перевіривши рахунок, чоловік побачив, що на його рахунку не вистачає 10 тисяч гривень. Сусід вкрав всі гроші, які були в чоловіка та зник. Тоді постраждалий і звернувся до поліції.

Сьогодні поліція спіймала зловмисника, який намагався обдурити довірливого пенсіонера. Зараз вони намагаються з’ясувати, куди той подів гроші, аби повернути їх власникові. Коли всі деталі слідства стануть відомими, пресслужба поліції повідомить про це. А поки вони наголошують на тому, що варто бути обережнішими із тими, кому довіряєте свої секрети.

Також стали відомими деталі події, яка сталась вчора о 20.40. В селі Знаменівка покінчила життя самогубством місцева дівчинка. Сімнадцятирічна студентка Дніпровського коледжу туристичної сфери повісилася на мотузці, один кінець якої вона закріпила на сходах. Але жодних даних про передсмертну записку чи інші передумови до самогубства поліція не знайшла. Тож поліція буде детально розслідувати те, що сталося зі студенткою, бо за однією з версій це може бути імітацією самогубства. Тож наразі поліція очікує на результати кримінальної експертизи, аби впевнитись в тому, що саме сталося вчора ввечері. Адже студентка була життєрадісною красунею, тож просто так не могла завдати собі шкоди.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео