Грає на декількох інструментах одразу: талановитий музикант з Кривого Рогу вразив всіх!

Грає на декількох інструментах одразу: талановитий музикант з Кривого Рогу вразив всіх!
7543 ПЕРЕГЛЯДІВ

У світі немає нічого неможливого. А якщо вам почало здаватись, що ви чогось не можете, то скоріше за все, вам просто здається. Просто для неможливого вам необхідно більше часу, ніж для можливого. Це в черговий раз зміг довести хлопчик із Кривого Рогу. Ян Поблудинський не бачить від народження. І що б батьки не намагались зробити, на жаль, це не лікується. Але хлопчика це не спинило. Він у свої одинадцять років вже грає на декількох інструментах та прекрасно співає.

Найбільшу пристрасть хлопець має до скрипки. Вона є його найпотаємнішою мрією. А живе він в багатодітній родині, яка дуже схожа на оркестр. Кожен з дітей грає на якомусь інструменті. Тож зібравшись ввечері після нелегкого дня вони всі разом поринають у світ пісні. Хлопчик почав освоювати свій перший музичний інструмент ще у сім років. Це, за словами матері хлопчика відбулось в навчально-реабілітаційному центрі. Там він сам, так само як і його батьки зрозуміли, що хлопець прекрасно співає. Так вони й вирішили, що настав час освоювати музичні інструменти. Зараз він майже віртуозно грає на скрипці, про що свідчать його нагороди з музичних фестивалів та конкурсів.

Педагог Яна, побачивши наскільки сильно хлопець прагне займатись музикою, із величезним завзяттям взялась за його навчання. Спочатку це було дуже непросто. Вони вдвох вивчали нові техніки, намагались відчути музику. Цікавою вправою, яку кожен може взяти собі, стало навчання вірній постановці смичка. Хлопець не може бачити, через що викладач не могла показати, як саме правильно тримати смичок. Але результати не змусили себе чекати. Нещодавно хлопець став переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Talent Fest».

Вже зовсім скоро він складатиме іспит із техніки гри на скрипці. Проте всі переконані, що він впорається на відмінно. Адже неймовірне прагнення грати та тонка душа хлопчика допомагають йому не лише запам’ятовувати, а й відчувати те, що він грає. Паралельно зі скрипкою він намагається освоїти ще й фортепіано та вокал. Тому історія Яна вкотре доводить, що немає нічого неможливого, тим паче для людини, в якої є мрія. Якщо ви прагнете стати найкращим, то ви обов’язково станете. Прагнете грати на скрипці, то докладайте зусилля, і ви обов’язково гратимете. Ніхто не каже, що все просто, це далеко не так. Проте, якщо це ваша мрія, то вона точно того варта.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео