Що необхідно знати жителям Дніпра, які отримують субсидію?

Що необхідно знати жителям Дніпра, які отримують субсидію?
8027 ПЕРЕГЛЯДІВ

Люди, які протягом довгого часу користуються електроопаленням та потрапили у скрутне становище через підняття тарифів на електроенергію, отримають компенсації. За законом України, вони й так повинні отримувати суми, набагато менші, ніж всі інші. Споживачі з електроопаленням, які мали знижений тариф на електроенергію до 31.12.2020 року, та багатодітні сім'ї в I кварталі 2021 року щомісяця отримують компенсацію від держави.
Держава повинна перекривати частину різниці, яка склалась через різку зміну тарифного плану.

За словами влади такі доплати вже отримали 108 тисяч клієнтів. Хто саме вже отримав гроші можна перевірити в особистому кабінеті. Для тих, хто не має особистого кабінету в наступному місяці всі необхідні дані розпишуть у квитанції. Влада самостійно затвердила механізм, згідно з яким люди отримуватимуть доплати. Спершу всю необхідну інформацію про своїх користувачів електропоставники надають державі. Після цього їх отримує Міністерство соціальної політики. В ньому людей розподіляють на 2 категорії: ті хто мають субсидію та ті, хто ні. Через це існує 2 сценарії розвитку подальших подій.

Для тих, хто не має субсидію: кошти будуть зараховані на їх особові рахунки в електропостачальника. Перевірити отримали ви компенсацію, чи ні, ви можете в на офіційному сайті поставника через особистий кабінет. Там буде чітко вказана сума того, скільки ви повинні будете сплатити та яку суму компенсації ви отримали.

Для тих, хто має субсидію, сценарій інший. Сплачувати доведеться за повною вартістю. Проте у складі субсидії ви отримаєте не лише звичайний відсоток знижки, а й повну компенсацію від держави за певний період. У випадку виникнення непорозумінь, або питань ви можете звернутись до управління праці та соціального захисту.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео