Які соціальні послуги можуть отримати діти з Дніпровщини?

Які соціальні послуги можуть отримати діти з Дніпровщини?
7704 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада Дніпра розповіла про те, що під час останнього засідання вони знову повернулись до теми того, які соціальні послуги вони планують надавати дітям з пільгових категорій. Питання стояло про тих, хто зараз навчається в середній та старшій школі.

За словами Ганни Наливайко, народні депутати разом з представниками відділу з питань оздоровлення населення управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради розробили спеціальний механізм, який допомагатиме забезпечити соціальний захист дітям пільгових категорій. Тепер в місті передбачена певна кількість путівок до оздоровчих таборів, також розглянуте питання стосовно безплатного або частково безплатного проїзду.

Для школярів, сиріт, вихованців дитячих садків та тих, хто позбавлений батьківського піклування, передбачені наступні пільги:

- Міська рада оплачуватиме 59% від вартості харчування дитини, за батьками залишатиметься лише 41%.
- Діти з багатодітних родин матимуть знижку у 50%.
- Понад 51 тисячу учнів харчується коштом з бюджету міста. В цю 51 тисячу входить початкова школа та ті, хто мають пільги.
- Школярі віком до 14 років також мають право безплатно їздити в електротранспорті та користуватися 25 % знижкою на міських автобусних маршрутах.
- Учні спортивних шкіл міста, які не мають батьків, отримують безплатну спортивну форму. Так минулого року розв'язанням цього питання займались українські дизайнери.

Також зазначили, що пільгами можуть користуватись діти, в яких батьки загинули під час виконання службових обов’язків в АТО. Також ті, чиї батьки постраждали від Чорнобильської катастрофи та під час війни в Афганістані. Держава намагається захистити тих, хто потребує її допомоги.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео