Випав з 5 поверху: як батько спостерігав за сином?

Випав з 5 поверху: як батько спостерігав за сином?
7711 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні вночі з 22 на 23 лютого в Дніпрі сталась жахлива подія. В Саксаганському районі Кривого Рогу з вікна випав маленький хлопчик. На його щастя, травми виявились сумісними із життям. Зараз за ним спостерігають лікарі, проте його життю нічого не загрожує.

Оксана Лесосен прокоментувала цю ситуацію наступним чином: «На вулиці Покровській з 5 поверху одного з будинків випав 10-річний хлопчик. В результаті падіння він отримав значні тілесні ушкодження та був доставлений в дитячу лікарню №8. Даний факт зареєстрований в журналі єдиного реєстру. Наразі співробітники поліції встановлюють всі обставини події”.

Також в поліції розповіли про те, що на момент цієї події батько дитини перебував вдома. Він був у стані сильного алкогольного сп’яніння. Тож за однією з версій слідства чоловік може бути причетним до того, що трапилось. Дитина наразі перебуває в реанімації. Лікарі повідомляють, що у хлопчика закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, компресійний перелом хребта, а також закрита травма живота. Як триватиме лікування та які наслідки чекатимуть на дитину в майбутньому, поки сказати важко. Проте лікарі пообіцяли зробити все можливе для того, щоб з ним все було гаразд.

Слідство наразі перевіряє версію, згідно з якою, батько міг у стані алкогольного сп’яніння або штовхнути хлопчика, або сильно налякати, через що дитина й випала з вікна. Проте слідство також припускає й те, що така ситуація може бути й випадковістю у разі халатного виконання батьківських обов’язків. Після остаточного рішення стосовно того, що все ж таки трапилось поліція повідомить, яке покарання чекатиме на батька. А поки дитина перебуває в реанімації, тож поговорити з нею слідчі не мають можливості. Лікарі не можуть точно сказати, коли переведуть хлопчика до звичайної палати.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео