В Новомосковську розповіли, як встановити батьківські права?

В Новомосковську розповіли, як встановити батьківські права?
7823 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом Новомосковський міський центр почав отримувати питання, стосовно того, як встановити батьківські права на дітей, якщо батьки не оформлювали шлюб та мешкають окремо? Тож вони вирішили відповісти на це питання всім та одразу.

Звісно, іноді трапляються такі ситуації, коли свідоцтво про народження складають за вказівкою матері. Це зазначено у статті 135 Сімейного кодексу України. Тож прізвище та по батькові дитина отримує в залежності від того, що скаже мати. В такому випадку може бути лише 2 варіанти розвитку подій: або ви самостійно домовляєтесь про все між собою, або починаєте судову справу.

Якщо ви змогли добровільно домовитись між собою, то вам необхідно подати відповідну заяву до Раца, де все офіційно зареєструють. Про це детально можна прочитати в 126 статті Сімейного кодексу України. Зазначимо лише те, що це може зробити як людина, яка вже перебуває у шлюбі, так і та, яка є незаміжньою. Це жодним чином не впливає на ваш брак. Проте саму заяву можуть подати виключно батьки.

У разі, якщо ви не змогли розв'язати питання мирним шляхом. То в такому разі можна подати заяву до суду. Хто може подати таку заяву? Мати, опікун, піклувальник дитини, особа, яка утримує та виховує дитину, сама дитина, яка досягла повноліття, а також особа, яка вважає себе батьком дитини. Для того, аби суд визнав батьківство за певною особою, можна надати будь-які документи, які засвідчують цей факт. Все, що доводить батьківство, зазначено в частині першій, 135 статті Сімейного кодексу України.

У разі, якщо хтось намагається ухилитись від проведення експертизи, суд може визнати позов недійсним. Проте це залежатиме лише від того, хто намагається ухилитись від цього. Згідно зі статтею 212 ЦПК, жоден доказ не має для суду наперед установленого значення. Суддя має оцінювати докази в їх сукупності, а результати оцінки показувати в рішенні з наведенням мотивів їх прийняття чи відхилення.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео