Депутати Дніпровщини отримали гроші для покращення рівня життя населення!

Депутати Дніпровщини отримали гроші для покращення рівня життя населення!
7544 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що в Дніпрі вигадали нову систему фінансування населення. З 24 лютого 2021 року по всій території Дніпровщини діятиме новий закон. Згідно з ним протягом 2021-2025 років весь депутатський корпус, а саме: 64 людини будуть виділяти по 19,2 мільйона гривень для виплати жителям Дніпра адресної матеріальної допомоги.

В документі написано, що метою цього покращення є забезпечення гідного рівня життя і соціального захисту жителів міста. За словами політиків, фінансування має розв’язати всі проблеми, з якими стикнулись люди. Звісно, допомагатимуть не всім, а лише певним категоріям людей, які цього потребують. Рівень цивілізованості міста можна виявити за тим, як проживають в ньому найменш забезпечені люди. Крім того, що такі внески депутатів можуть допомогти покращити рівень життя населення, це може також призвести до зменшення напруги між місцевими.

За словами політиків, програма діятиме протягом 2021-2025 років. Якщо виникне необхідність, то її можуть і продовжити. Але зараз у владі заплановано витратити на цю мету 97, 105 мільйонів гривень. Вийде, чи не вийде в депутатів підняти рівень життя населення, покаже лише час. Але всі переконані, що такі нововведення підуть на користь місту. Якщо все це потім підтримають не лише на рівні місцевої громади, а й на рівні всього району, то у 2025 році в Дніпрі не залишиться тих, хто потребуватиме такої допомоги. Але все це поки лише в планах. А як там буде далі, поки невідомо.

Також нагадуємо, що по всій Дніпровщині продовжують створювати нові відділення лікарень. З виконанням цієї ініціативи владі допомагають благодійні організації та активісти Дніпра. Протягом останнього часу вже встигли навести лад в декількох дитячих лікарнях та у двох амбулаторіях. Зараз планується втілення проєкту, який функціонуватиме в Кривому Розі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео