Велика будівля біля вокзалу стане приватною власністю!

Велика будівля біля вокзалу стане приватною власністю!
7425 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час останньої сесії міської ради було ухвалене рішення щодо передачі у приватне користування нерухомого майна, яке раніше належало державі. Вони склали певний перелік того, що тепер можна буде придбати на аукціоні або в іншому місці.

Першим лотом під час проведення аукціону стане будівля по проспекту Яворницького, 119-а. Вона займає велику площу, неподалік від вокзалу. Зараз будівля перебуває у занедбаному стані. Про її цілісність та зовнішній вигляд вже давно ніхто не турбувався. Хтось навіть писав про те, що її необхідно буде знести для того, аби вона не загрожувала безпеці жителів міста. У влади наразі є більш важливі питання, ніж відновлювати старий будинок. Тому для того, щоб вона не стала причиною однієї із печальних історій, депутати постановили віддати її на аукціон. Так вони планують зменшити кількість витрат та збільшити надходження до бюджету.

Нардепи наголосили, що цього разу стратегія буде – продати все нерухоме майно, яким держава не користується. Навіщо його тримати в себе, якщо можна продати для того, щоб хтось там створив власний заклад, який приноситиме прибуток в бюджет міста. Для приватизації готують також об’єкти за адресами: вул. Короленка, 24-а, вул. Козака Мамая, 20, вул. Запасна, 5, вул. Челюскіна, 1, бульвар Слави, 42. Наскільки вдалим виявиться цей проєкт, передбачити поки важко, бо ніхто не знає, як відреагує населення на такі кардинальні зміни. Адже всі звикли вже до одного порядку, який ввели ще батьки наших батьків. А зміни це завжди страшно. Проте в багатьох розвинених країнах вже давно практикують таку річ, як продаж або надання для інвестування нерухомості, яка належить державі. Це допомагає зміцнювати економіку та не допускає можливості випадку простою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео