Розшукуються жертви двох шахрайок: жінки дурили літніх людей!

Розшукуються жертви двох шахрайок: жінки дурили літніх людей!
8357 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Дніпрі поліція затримала двох шахрайок. Вони обікрали літню пенсіонерку та намагались непомітно втекти. Дві жінки викрали у 88-річної бабусі понад дві тисячі доларів США та майже десять тисяч гривень!

Постраждала розповіла, що до неї у двері постукали дві жінки. Вони представилися службою перевірки побутових лічильників. Коли вони оглянули все необхідне, то запропонували жінці обміняти старі купюри, які вона збирала протягом довгого часу, на нові. На що жінка погодилась. Шахрайки взяли гроші, поклали їх до білого конверта та залишили на столі. Потім вони відволікли пенсіонерку та поміняли конверт з грошима на конверт з папером. Пенсіонерка навіть не відчула обману.

Обох жінок затримали майже одразу. Їм висунули обвинувачення в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк від одного до трьох років. Але слідство продовжується, і якщо поліція знайде, кого ще вони встигли надурити, їм загрожуватиме вже інша стаття.

Зараз правоохоронці перевіряють жінок на причетність до аналогічних злочинів, скоєних на території міста та області. Якщо ви стали жертвою шахрайок, зверніться в поліцію за телефонами: (099) 357 89 52, (096) 884 83 94, 102 або будь-яким зручним для вас способом.

Пам’ятайте, що шахраї тільки й чекають, коли ви почнете їм довіряти. Вони намагатимуться ввести вас в оману. Проте перевіряйте, що та кому ви кажете. важливо розуміти, що ваші гроші зберігаються на вашій совісті. Саме тому не варто їх довіряти будь-кому. Якщо у вас є необхідність поміняти їх, то краще попросіть про це родичів. Найкращий варіант, буде, якщо ви самі із цим впораєтесь, проте будьте обережні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео