Досить знищувати красу історії новітніми забудовами! В Ужгороді створили нову комісію

Досить знищувати красу історії новітніми забудовами! В Ужгороді створили нову комісію
9726 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Ужгороді створили нову робочу групу, яка повинна буде працювати над перевірками того, як забудовники дотримуються вимог, які прописані в нормативних документах.

Ужгород – це старовинне місто, яке має власну історію, культуру та архітектуру. В ньому збереглися історичні місця, які мають власний шарм та від століття до століття тримають зв’язок із нашими попередниками. Але останнім часом, коли забудовники хочуть заробити якомога більше, а місця майже не залишилось, вони починають знищувати самобутню красу міста. Серед історичних пам’яток тепер виростають сучасні багатоповерхівки, які просто вбивають антураж. Ще декілька таких забудов і від того міста вже не залишиться нічого.

Для того, щоб уникнути такого майбутнього, влада вирішила створити комісію, яка буде складатись із фахівців різних департаментів, управлінь, відділів міськради, представників водо-, газо-, електропостачальних компаній, ДСНС та інших відомств, депутатів міськради. За словами мера міста, забудівникам теж не завадило б об’єднатись для того, щоб представляти власні інтереси. Адже всім, хто складає вагому частину міста варто триматись один одного.

Керувати ж новою групою контролю буде Владислав Опіярі. Він наголосив, що для того, щоб не було жодних проблем, держава повинна чітко та в письмовому вигляді сформувати всі свої вимоги. А будівельники мають чітко їх виконувати. Також їм варто розуміти, що прозорі правила повинні виконувати всі. Тобто неприпустимо, аби машина з брудними колесами після роботи розвозила бруд центральними вулицями міста. Але комісія лише починає набирати повноважень, тож в усіх є час для того, аби познайомитись із документами та почати дотримуватися всіх вимог.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео