Американське подружжя, яке мешкає у Вінниці, годує безхатченків

Американське подружжя, яке мешкає у Вінниці, годує безхатченків
10216 ПЕРЕГЛЯДІВ

В паспорті вказано американці, а от в душі вони щирі українці. У Вінниці подружжя Лари та Марка Бохан вже багато років поспіль годує тих, хто опинився в скрутному становищі або не може сам себе нагодувати. Щосереди вони приїжджають до залізничного вокзалу для того, щоб нагодувати тих, хто опинився у скруті, важкохворих, алко- та наркозалежних. На свята вони дарують їм набори із їжею.

Бохани переїхали до України 14 років тому. І з того часу вирішили допомагати українцям, адже їм не байдуже на їхню долю. За словами Лари, в місті, з якого вони приїхали, такої потреби у годуванні безхатьків немає. В Каліфорнії створили спеціальні центри, де годують та дають кров безхатькам. Кожного вечора в таких місцях збираються ті, кому необхідна реабілітація. Марк працював в такому закладі багато років, тож і тепер не може пройти повз чиєсь горе.

Вже два роки вони годують людей на вокзалі. Та роблять це через те, що для них неважливо те, що вказано в паспорті, вони цілком та повністю відчувають себе українцями. Багато років вони допомагали Америці. Але приїхавши сюди, вони зрозуміли, що тут також потрібна їхня допомога. Тож тепер за допомогою українських підприємців та волонтерів зі Сполучених Штатів вони забезпечують продуктами тих, хто їх потребує.

Готують вони різну їжу. Коли суп варять, коли каші. На свята постійно є голубці та гарячі напої. За словами одного з безхатьків, він щиро вдячний волонтерам. Адже з 2013 року він не може знайти роботу через інвалідність. А тепер про нього хоча б хтось дбає.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео