Нарешті в Дніпро привезли першу партію вакцини від COVID-19!

Нарешті в Дніпро привезли першу партію вакцини від COVID-19!
7188 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Дніпрі розповіли про те, що на Дніпровську область вже надіслали 37,5 тисяч доз вакцини від COVID-19! За словами влади, першими цю вакцину отримають працівники медичних закладів, після чого ін’єкції вже вводитимуть, дотримуючись черги.

За словами медиків, під час першого етапу вакцинування, ліки будуть вводити працівники мобільних бригад, які вже встигли пройти курс навчання. На територію Дніпровщини доставили препарат, який має назву AstraZeneca (Covishield). Тієї дози вакцини, яку привезли до регіону, вистачить на ін’єкцію понад 18 тисяч місцевих жителів.

Для того, щоб населення не переймалось через те, що не зможе дозволити собі препарат, в Дніпрі нагадали, що на нинішньому етапі вакцинація є безплатною та добровільною. Тож перейматись просто немає через що. Якщо ви не хочете отримувати ліки, то вам просто необхідно буде відмовитись. А якщо ви навпаки прагнете, то просто чекайте своєї черги та вам обов’язково дадуть цей препарат.

За словами влади, першими отримають дозу вакцини медики, які працюють з хворими на COVID-19 пацієнтами та співробітники бригад швидкої допомоги.

За вчора, 24 лютого, в Україні вже зробили 159 щеплень першою дозою від коронавирусної інфекції. У Вінницькій області вже зробили 10 щеплень; у Житомирській області – 40 щеплень; у Київській області – 19 щеплень; у Черкаській області – 80 щеплень; у Чернігівській області – 10 щеплень. Зараз вакцинованих пацієнтів постійно контролюють. Кожні півтори години вони проходять через сканування температури та обстежуються в лікарів. Жодних побічних ефектів поки не зареєстровано. Тож лікарі переконані в тому, що в нас немає жодних причин перейматись через вакцинацію. Скоро буде проведено другу хвилю введення препарату.
Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео