Доля дівчинки, яка стрибнула у ванну із кип’ятком в Дніпрі!

Доля дівчинки, яка стрибнула у ванну із кип’ятком в Дніпрі!
7479 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лікарі розповіли про те, що сьогодні до реанімації доставили дівчинку, яка отримала 60% опіків під час купання. За словами її лікаря, зараз дитину готують до операції. Намагатимуться врятувати якомога більше її шкіри, проте із таким показником опіків операція буде не простою.

Родина мешкає у власному будинку. Тож ввечері перед тим, як піти купатись, мати дитини кип’ятить воду, а потім наповнює нею ванну. Потім приносить холодну та розбавляє те, що міститься в ванній. Проте цього разу Надійці захотілось опередити маму, тож поки та набирала холодну воду для Наді, та швидко роздяглась та застрибнула в окріп. Коли мати побачила, що трапилось із дитиною, вона одразу вихопила її з води та викликала швидку.

Швидка допомога відразу доправила дитину до реанімації, де зараз лікарі намагаються врятувати життя дитини. В малечі більш як 60% тіла обпечено. Тож як буде продовжуватись її лікування, передбачувати поки зарано. Батьки сподіваються, що з дитиною все буде добре, проте може статись і так, що дівчинці необхідно буде декілька операцій. Анестезіологи стабілізують стан дівчинки, комбустіологи готують дівчинку до операції. Попри всю тяжкість стану, необхідно рятувати руки, в яких через набряк погіршується кровообіг.

За словами лікарів, лікування буде довгим та недешевим. Тож батьки звертаються до всіх небайдужих та просять про допомогу. Дівчинка перебуває в Дніпрі в дитячій реанімації, тож якщо вам необхідно побачити правдивість її хвороби, то ви можете поговорити із батьками та лікарями та допомогти. В такому випадку важливою буде будь-яка допомога. Не будьте байдужими до чужого горя, адже біда сама не приходить. І якщо сьогодні допомога потрібна не вам, це не означає, що завтра вона не знадобиться вже вам.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео