“Вінок України”, в Кам’янському відбувся фестиваль української пісні!

“Вінок України”, в Кам’янському відбувся фестиваль української пісні!
7704 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Дніпрі добіг кінця міський фестиваль-конкурс, який вже традиційно багато років поспіль проводять в Міжнародний день рідної мови. Він відбувся на сцені Академічного музично-драматичного театру Лесі Українки. Що також символічно показало й те, що ми святкували цього року 150-річчя з дня народження поетеси.

Цей фестиваль української пісні став цілою традицією, яку щороку очікує молодь Дніпра. Вони готуються заздалегідь, вивчають пісні та поринають в атмосферу музики. Звісно, який фестиваль без переможців, а це означає, що й без журі. Так оцінювали творчу молодь цього року начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк, викладач вищої категорії Кам’янського професійного музичного коледжу Ольга Преснецова, фронтмен гурту «Silver Town» Олексій Орочко, глава «Фонду розвитку Каменського» Максим Чехута, голова громадської організації «Патріот-2015» Павло Паркінг, заступник голови Молодіжної ради міста, віцеміс міського конкурсу краси «Міс Beauty Kamianske – 2020» Діана Сіра.

Цього року на конкурсі було представлено 17 неймовірних талантів. Вони представляли 8 різних навчальних закладів. Тож боротьба була досить запеклою. Адже професіоналізм, технічність, а найголовніше – неординарність учасників зробили вибір переможців завданням не з простих. Учасники демонстрували оригінальні сольні виступи та неповторні дуети. Судді переконані, що цих талантів очікує неймовірне майбутнє. А за нашу пісню можна не перейматись, адже її бережуть ось такі талановиті та віддані серцем люди. Переможцями стали: Анна Нелька, Кирило Мушти, Марія Бажан. Тож вітаємо переможців та зичимо їм успіхів. Адже вони вразили серця кожного з суддів. А це означає, що вони прекрасно зрозуміли саму суть мистецтва.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео