Комунальні служби Дніпра врятували котика!

Комунальні служби Дніпра врятували котика!
8210 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники комунального закладу “Уютне місто” розповіли про те, як врятували кошеня. Це вже далеко не перший випадок, коли люди рятують пухнастих чотирилапих. Тож небайдужі дніпряни дякують комунальникам за швидку реакцію!

Жителька Дніпра, яка проходила повз двір Павлоградського коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» декілька днів поспіль чула якийсь дивний звук, схожий на скавчання, проте довго не могла зрозуміти, звідки він іде. Проте ішовши з роботи, вона знову почула, що хтось нявчить на дереві. Жінка вирішила подивитись уважніше та побачила на дереві кота, який заліз на висоту триповерхового будинку, а от злізти сам малий бешкетник не зміг. Жінка одразу зателефонувала на гарячу лінію, де їй пообіцяли вислати помічників.

На місце події приїхала бригада, яка займається санітарним обрізанням дерев. За котом в колисці піднявся Олексій Семенюк. Чоловік вже неодноразово рятував домашніх тварин від ситуацій, в які вони трапляли. Чоловік зізнається, що рятувати чиїсь життя йому дуже подобається. Адже усвідомлення того, що ось нещодавно тваринці було так страшно, а тут ти врятував її, зігріває душу.

Коли кота зняли з гілки, виявилось, що він дуже чепурний, має блискучий чорний ошийник та прекрасно сидить на руках. Тому КП “Уютне місто” повідомило, що у разі якщо це ваш кіт, то ви можете прийти до них та вони нададуть вам всю інформацію про тварину. Зараз певний час він ще побуде на службі із рятівниками, а потім його передадуть волонтерам, аби котику знайшли місце. Ніхто не повинен лишатись один, тож скоріше знаходьте та забирайте свого улюбленця. Він вже досить довго на вас чекає. Тим паче, що кіт сам по собі дуже спокійний та не хворіє ні на що. Він просто злякався висоти, через що й сидів на гілці.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео