Школярки з Дніпра жорстоко побили однолітку!

Школярки з Дніпра жорстоко побили однолітку!
7973 ПЕРЕГЛЯДІВ

По Україні продовжуються серії дивних вчинків підлітків. Зараз відбувається велика кількість спроб самогубств. Діти то ковтають пігулки, то ріжуть вени просто перед шкільним подвір’ям. В поліції зараз як одна із версій такої дивної поведінки розглядається варіант того, що знову підлітки грають у якусь невідому гру. Проте лише спробами самогубства все не обійшлося, зараз також частими стали випадки, коли діти проявляють агресію до однолітків.

Олексій Таймурзін розповів про те, що в Криворізькій школі №15 в Металургійному районі дівчата побили свою однолітку. Вони не просто проявили жорстокість до дівчинки. Спершу вони принижували її, поки та стояла навколішках та намагалися її затравити. Вона протягом довгого часу була змушена терпіти образи від дівчат. Після чого її сильно побили, засняли все це на відео та поширили інтернетом. Блогер сподівається, що адміністрація школи разом з батьками звернуть увагу на цей інцидент та належним чином покарають винних. Адже без уваги таку подію лишати не можна. Тим паче в часи, коли діти найбільш вразливі. В інтернеті це відео зібрало вже велику кількість переглядів. І найгірше те, що воно лише набирає популярність серед підлітків. Зараз це і так велика проблема, проте якщо це не припинити, то скоро може стати надто пізно.

Також блогер наголосив на тому, що батькам варто поспілкуватись та провести бесіду зі своїми дітьми. Адже вони можуть і не розповідати про такі випадки, але саме через таку поведінку їх і знаходять в мережі різні власники ігор та листувань у соціальних мережах, через які діти можуть здійснити самогубство. Поліція намагатиметься відстежити та розібратись із тим, хто саме стоїть за цією серією злочинів, проте в одну мить вони розв’язати все це не зможуть. Бережіть себе та своїх дітей.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео