Новий предмет для учнів з Дніпра!

Новий предмет для учнів з Дніпра!
8011 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Дніпровських школах тепер викладатимуть новий предмет “Підприємництво і фінансова грамотність”. Також нова програма передбачає, що в усіх школах на території України тепер можна буде додати до програми певний перелік навчальних предметів серед яких: «Робототехніка», «Інтегрований літературний курс», «Історія: Україна і світ». А от фінансову грамотність тепер вивчатимуть в усіх школах Дніпровщини.

В Міністерстві освіти та науки України переконані, що ті реформаторські зміни, які вони намагаються додати до програми загальноосвітніх шкіл сприятимуть кращому пристосуванню дітей до сучасного темпу життя. Дітей будуть навчати використовувати всі можливості та ідеї для покращення власного рівня життя. Важливими навичками, які тепер будуть розвивати у школярів будуть: навички створювати цінності для інших в будь-якій сфері діяльності, підприємливість і фінансова грамотність.

Сергій Шкарлет зауважив: «Потрібно привчати школярів до відповідальності за прийняті рішення, щоб молодь працювала в команді для планування і реалізації проєктів, що мають культурну, суспільну або фінансову цінність».

Тож окрім базових знань, які раніше школярі повинні були отримувати під час навчання в школі, Дніпровське майбутнє буде вивчати фінансову грамотність. Адже в нашому суспільстві давно вже існує проблема невміння розпоряджатись власними коштами. Як правильно розпоряджатись грошима, ми могли раніше почути лише на уроках економіки. А тепер до шкіл направлять спеціально навчених фахівців, які будуть розповідати дітям про те, як правильно розпоряджатись власним бюджетом. Але чи сприятиме це покращенню рівня життя суспільства покаже лише час. Проте на цьому предметі вчителі з легкістю зможуть відповісти на питання, навіщо ж дітям вивчати цей предмет.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео