Від забутої каструлі до машини швидкої допомоги: в Дніпрі чоловік отруївся продуктами горіння!

Від забутої каструлі до машини швидкої допомоги: в Дніпрі чоловік отруївся продуктами горіння!
6850 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пресслужба Дніпровської ДСНС повідомляє про те, що сьогодні вночі чоловік з Тернівського району отруївся продуктами горіння. Вночі сусіди відчули запах диму, який заполонив весь під’їзд. Як виявилось, це трапилось через необережність одного з мешканців цієї будівлі. Чоловік забув про те, що залишив каструлю на плиті, в результаті чого отруївся продуктами горіння.

Сьогодні вночі о 00:50 до служби порятунку надійшов виклик, в якому вказувалось, що в одному з під’їздів на Сергія Колачевського сталося сильне задимлення. З вікна та дверей квартири, яка розташована на 8 поверсі йде сильний дим. Після прибуття на місце скоєння події, рятувальники виявили, що хазяїн квартири забув вимкнути каструлю, яка стояла в нього на плиті. Чоловік 27 років самостійно вимкнув вогонь, проте він вже встиг надихатись продуктами горіння, які утворилися в результаті того, що їжа перегоріла. Чоловіка довелося госпіталізувати через те, що він не міг спокійно дихати. Зараз він перебуває в реанімаційному відділенні, де лікарі намагаються врятувати його життя.

Також розповіли, що сьогодні у власній будівлі згорів чоловік, який мешкає у селі Орестопіль Покровського району. Вночі до пожежників поступило повідомлення про те, що палає домівка. Сусіди були дуже занепокоєні тим, що відбувається. Тож рятівники не зволікали, а одразу виїхали на виклик. На місці вони встановили, що зайнявся будинок з середини. Проте на момент прибуття пожежної служби полум’я вже встигло охопити площу у 50 квадратних метрів. Вогонь знищив все, що знаходилось у приміщенні. Також він забрав із життя пенсіонера. Чоловік був 1941 року народження. Точнішу причину пожежі встановлять пізніше, проте скоріше за все пожежа сталася через необережність господаря.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео