Четверо людей одночасно провалились під лід у Дніпрі!

Четверо людей одночасно провалились під лід у Дніпрі!
7340 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліційні розповіли про те, що цей ранок в них почався дуже непередбачувано. Під час патрулювання вулиць двоє колег побачили, що четверо осіб провалились під лід. За словами поліціянтів, постраждали троє дорослих та одна дитина.

Люди вирішили зранку влаштувати собі прогулянку по Дніпру, проте не розраховували, що крига може розтанути та провалитись під час того, як вони гулятимуть вздовж річки. Але лід не витримав та троє дорослих разом з дитиною опинились під кригою. Їхні життя намагались врятувати поліціянти та небайдужі мешканці міста. За словами очевидців, першою витягли дитину, адже та могла отримати найбільше обмороження, або просто не втрималась би у воді. Коли малечу відвели якомога далі, почали витягати дорослих. Робили це обережно, за допомогою мотузки та драбини. Двоє людей швидко змогли вилізти на кригу, після чого їх вивели з неї. Коли справа дійшла до третього чоловіка, то він сказав, що вже настільки змерз, що не може рухатися. Поліціянти дали йому мотузку та наказали тримати її якомога сильніше. Чоловіка змогли витягти на міцну кригу. Після цього обережно відвели до авто.

Ця ситуація знову змусила правоохоронні органи нагадати дніпрянам про те, що на дворі вже не -20. Звісно, нам здається, що крига лежить давно, а це означає, що вона міцна. Але це далеко не так. Багато хто часто опиняється під водою через власне небажання вірити в прогнози синоптиків. Але температура змінюється, на дворі то тепло, то холодно, а це означає, що вода також нагрівається. Тож будьте обережними, не намагайтеся випробувати везіння, тим паче тоді, коли поряд дитина. Не пересувайтесь групами по річці, адже це може погано завершитись. А ми нагадуємо, що нещодавно один з любителів риболовлі взимку так само провалився під кригу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео