Мешканка Кривого Рогу, якій пропонували стати частиною гурту “Время и стекло” стала учасницею “Голосу країни”!

Мешканка Кривого Рогу, якій пропонували стати частиною гурту “Время и стекло” стала учасницею “Голосу країни”!
8103 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно відбувались сліпі прослуховування на шоу пісень “Голос країни-11”. В цьому сезоні взяти участь вирішили дівчина з Кривого Рогу, яка має неперевершений голос. Під час її виступу одразу троє суддів повернули крісла.

Це стало відомо вчора, під час 6 випуску проєкту. Аліса Стрига виступила перед повернутими кріслами суддів та спромоглася вразити більшу частину з них. За словами учасниці, вона вже довго мріє про велику сцену. Співати так, щоб серця слухачів наповнювалися музикою, яка ллється з душі артистки. Колись давно вдача трохи посміхнулась юній співачці. Тоді лише починав формуватися дует “Время и стекло”. Аліса мала стати другою учасницею гурту. Потап обіцяв їй, що вона спробує зайняти це місце. Але раптово з'явилася Надя Дорофеєва та місце віддали їй. Учасниця не заздрить та не бажає сварок. Її єдиною метою все ще лишається велика сцена. Дівчина марить показати Потапові, що вона гідна слави.

Тож Аліна Стрига виконала пісню "Ворона" групи Лінда. Почувши її голос, крісла повернули одразу троє суддів: Діма Монатік, Олег Винник та Надя Дорофеєва. Дівчина обрала собі в наставники свого кумира Дмитра Монатіка. Тож зичимо успіхів артистці та бажаємо перемоги, адже кому, як не їй настав час засяти та показати свій талант на повну? Вона багато років працювала над собою, не покладаючи рук. Та навіть після невдачі не засмутилась та продовжила плідно працювати. Починати свій шлях завжди нелегко. Проте Аліна переконана, що цього разу вона точно впорається. Найстрашніше лишилось позаду, перші кроки вона вже зробила. Тож тепер їй лишається лише готуватись до наступних разом з її наставником. А ми побачимо, що зможе показати цей неймовірний дует непередбачуваних митців.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео