Як в Дніпрі борються з тими, хто незаконно торгує первоцвітами?

Як в Дніпрі борються з тими, хто незаконно торгує первоцвітами?
7723 ПЕРЕГЛЯДІВ

В наш час значна кількість первоцвітів перебуває в “Червоній книзі”. Тож вже багато років поспіль влада та поліція закликають населення до того, аби вони перестали зривати первоцвіти. Особливо це стосується тих, хто вирішив заробити на цьому. Частими стали випадки, коли люди збирають повні кошики квітів та продають їх на базарі. Тому в Дніпрі вкотре закликали мешканців міста не зривати, а тим паче не продавати такі квіти.

Тетяна Левачова, яка наразі виконує обов’язки начальниці відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики, розповіла про те, що під час зривання двох-трьох первоцвітів, ви пошкоджуєте 45-60 цибулин. Адже ви не можете зірвати одну стеблинку, при цьому не зачепивши іншу. А для того, щоб із насінини виросла повноцінна квітка в дикій природі повинен минути не один рік. Наприклад квітка конвалії ростиме цілих 7-8 років. Тож якщо так підрахувати, то кожен комерсант, який зриває квіти в лісі для продажу, вбиває більше тисячі цибулин за день.

Для того, щоб припинити злочини проти екології міста, дніпровські поліціянти почали проводити рейди, під час яких вони контролюють законність продажу тих чи інших квітів. З особливою увагою вони ставляться до тих, хто торгує первоцвітами. У разі виявлення правопорушення, злочинців притягають до кримінальної відповідальності. У випадку виявлення правопорушника, поліціянти складають протоколи за статтею 152 "Порушення правил доброустрою". Штраф у такому випадку – від 340 до 1 360 грн. Протягом останніх двох з половиною тижнів поліція вже встигла зафіксувати понад сто випадків незаконної торгівлі. Вони склали акти та провели відповідні бесіди із правопорушниками. В поліції сподіваються, що тепер в Дніпрі порушень стане набагато менше, і ліси зможуть зітхнути з полегшенням.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео