Знову пожежа на Дніпровщині: полум’я знищило літню кухню!

Знову пожежа на Дніпровщині: полум’я знищило літню кухню!
7902 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні вночі в Нікополі сталася пожежа. Розпочалася пожежа в приватному секторі. За словами ДСНС, полум’я охопило всю літню кухню, тож врятувати не вдалося майже нічого з того майна, яке там зберігалось.

Кухня почала горіти приблизно о 01:20. Принаймні так зазначили у пожежній службі. Отримавши повідомлення про виклик, бригада пожежників одразу направилась за адресою вулиця Козацька. На місці події пожежникам вдалось встановити, що причина спалаху знаходилась в середині приміщення. Проте, що саме стало причиною, поки назвати складно. На приборкання полум’я такої сили бригаді знадобилось півтори години. Та, на щастя жертв серед людського населення не було.

У ДСНС відмітили, що полум’я змогло знищити багато речей домашнього користування. Жертвою події стали меблі та приладдя, які знаходились на території у 12 квадратних метрів. Також зазначили, що о 01:40 пожежу було локалізовано та о 02:50 повністю ліквідовано. Що саме сталося сьогодні вночі та що стало причиною займання намагаються встановити правоохоронні органи. Зараз важко сказати, що зіграло вирішальну роль: неохайність з боку власників приміщення, чи спровокований підпал. Проте поліція пообіцяла розставити всі крапки над “і”.

А ми нагадуємо, що пожежі в Дніпрі стають дедалі частішими. Нещодавно ДСНС звітувало про виникнення полум’ям в хаті, де проживав літній чоловік, який, на жаль, не вижив. Також розповіли про те, що в Новомосковську також постраждав пенсіонер 82 років. Він був 1939 року народження. Полум’я загасили досить швидко, проте це не допомогло зберегти життя людини. Вогонь за 20 хвилин встиг охопити площу у 15 квадратів. Перекидаючись по меблях, він встиг знищити все, що знаходилось в домі. Тож пожежники просять жителів міста бути якомога обережнішими!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео