Нова ракета від студентів Дніпровщини!

Нова ракета від студентів Дніпровщини!
8056 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпровські студенти на своїй сторінці в Фейсбуці, яку створили спеціально для презентації проєкту “Студентська ракета” розповіли про те, що вони власноруч створили багатосходинкову ракету. Вони зазначили що: “Вперше ідея використання багатоступеневих ракет була висунута американським інженером Робертом Годдардом в 1914 році, а в 1929 році К. Е. Ціолковський випустив у світ свою нову книгу під назвою «Космічні ракетні поїзди». Таким чином з'явився термін складова ракета або, вірніше, агрегат ракет, які роблять розбіг по землі, потім в повітрі та, нарешті, в космічному просторі. Сучасні ракети не “розбігаються" по землі та т. д., але ідея багатосхідчастої ракети й сьогодні є актуальною. Саме за допомогою багатосхідчастої ракети можна досягти першої космічної швидкості на Землі”.

Над створенням проєкту “Студентська ракета” працюють студенти Дніпровського коледжу імені Олеся Гончара. Вони об’єднали власні зусилля для того, аби сконструювати та протестувати ракети надлегкого класу. Їх вже протягом досить довгого часу підтримує “Асоціація Ноосфера”. Там переконані, що наше майбутнє за юними вченими, талант яких варто розвивати. Спершу студенти самостійно проходять всі етапи розробки власного творіння, після чого виготовляють саму модель. Готові одиниці тестують на Павлоградському полігоні. Протягом останніх років вже змогли провести декілька вдалих запусків. Тож вітаємо талановитих студентів та зичимо їм успіхів. Як вони самі зазначають, вже дуже скоро будуть продемонстровані наступні результати їхньої плідної праці. А тих, кому цікаво взяти участь в кожному з процесів від проєктування до запуску ракети на полігоні, вони запрошують стати вагомою частиною їхньої дружньої команди!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео