В Дніпрі два вищих навчальних заклади об’єднають в один!

В Дніпрі два вищих навчальних заклади об’єднають в один!
7987 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що в Дніпрі хочуть об’єднати два заклади вищої навчальної освіти. Тепер Дніпровський політех та Академія державного управління стануть єдиною структурою, яка буде підпорядковуватись одному ректорові. Таку інформацію надав Сергій Шкарлет, міністр освіти та науки України.

Це рішення було ухвалене урядом ще 24 лютого. Проте до дії його призводити почнуть лише сьогодні. Як саме це відбуватиметься, не знають поки ані викладачі, ані студенти. Проте політики повідомляють про те, що для студентів нічого суттєво не зміниться. Вони продовжать навчання за тією спеціальністю, на яку вступали. Тим більше вони отримають вищу освіту за зазначеною спеціальністю. Керівник Академії державного управління поки відмовляється коментувати цю ситуацію. На його думку, казати щось ще зарано, адже на державному рівні вони ще не отримували жодних розпоряджень. Тож і казати поки нічого не варто.

Що ж стосується Дніпровського політеху, то його керівник зазначив, що він передбачав, що таке може статись, проте коментувати щось поки зарано, адже він сам не розуміє як це може відбитись на роботі обох навчальних закладів. Він переконаний в тому, що в Академії вже є прекрасний кадровий склад спеціалістів, які проводять навчання за їхніми спеціальностями. Тож немає сенсу зараз щось змінювати в цьому. Вже багато років ця Академія випускає високо кваліфікованих кадрів, які легко можуть впоратись з усіма своїми обов’язками.

Тож документ про злиття вже підписано, а от як заклади надалі працюватимуть, що відбуватиметься зі структурою, керівництвом та процесом вступу на ті, чи інші спеціальності, поки ніхто не коментує. Та хай там як, шоу має продовжуватись, тож ніхто не збирається призупиняти процес навчання для студентів. Вони отримають те, за чим вступили, а саме – диплом про вищу навчальну освіту та гарні знання.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео