3500 – саме на таку суму грошей мешканка Кривого Рогу хотіла надурити державу!

3500 – саме на таку суму грошей мешканка Кривого Рогу хотіла надурити державу!
8699 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Кривому Розі розпочато кримінальну справу проти жінки, яка намагалась обдурити державу на 35000 гривень. Зараз в Україні продовжують виплачувати матеріальну підтримку родинам, які вважаються малозабезпеченими. Проте для того, щоб отримати таку виплату необхідно надати певний перелік документів, яких зазначено в переліку на сайті Державної служби.

Тож громадянка України, яка мешкає в Кривому Розі, подала пакет документів на отримання фінансової допомоги від держави. В Управління праці та соціального захисту населення Покровського району у місті Кривий Ріг надійшов пакет документів, в якому зазначалось, що родина потребує термінової матеріальної допомоги. У відповідному документі громадянка зазначила, що їхня родина не придбавала та не продавала жодного майна протягом останнього часу. Жінка розуміла, що якщо вона вкаже правдиву інформацію, то жодної допомоги вони не отримають.

Таким чином шахрайка отримала від держави грошову виплату у розмірі 34085,99 гривень. Така сума надається малозабезпеченим сім’ям з дітьми для того, аби забезпечити їх в такий тяжкий період. Проте згодом в державних органах стало відомо, що жінка зазначила не всю інформацію. З чого слідує, що вона з метою злочинного використання можливостей, які надає держава, скористалась грошима з бюджету країни. Насправді нещодавно родина продала авто, з якого вони отримали дохід, але хай там як вони не вказали цього в документах. Тож тепер проти жінки порушено кримінальну справу за статтею шахрайство.

Звісно, поки суд не оголосить рішення стосовно цієї справи, винною її ніхто не вважатиме згідно зі статтею 62 Конституції України. Проте державні органи зазначили, що такий спосіб отримання державної допомоги не може вважатись законним, а отже жінка повинна отримати покарання.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео