Майже пів гектара – саме стільки “ПриватБанк” планує продати землі на території Дніпра!

Майже пів гектара – саме стільки “ПриватБанк” планує продати землі на території Дніпра!
8659 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні повідомили про те, що”ПриватБанк” планує продати майже пів гектара землі, які наразі перебувають у власності банку. Зараз йому належить 7 земельних ділянок, які перебувають в іпотеці банку. Поряд із тридцятиповерховими вежами-близнюками, найвищими спорудами в Дніпрі, банк має 7 земельних ділянок, які наразі планує продати.

На початку лот коштуватиме 8,8 мільйона гривень, проте це лише стартова ціна. У скільки він обійдеться покупцеві, який стане новим власником, покаже лише результат аукціону. “ПриватБанк” вирішив цього разу виставити свій товар на онлайн-аукціоні OpenMarket. За словами власників землі, ці ділянки призначені для того, аби на них проводили будівництво житлових і господарських будівель. Також повідомляється, що саме на цій території вже почали проводити розбудову нового житлового комплексу “Фестивальний”. Проте чим завершиться цей аукціон залишається лише здогадуватись.

Також варто не забувати про те, ще нещодавно Вищий антикорупційний суд висував обвинувачення проти Володимира Яценко. В результаті чого суд заарештував вагому частину майна ексзаступника глави “ПриватБанку”. Та справа все ще триває, адже Вищий антикорупційний суд має на меті припинити всі порушення закону.

Також нещодавно трапилась подія, яка сколихнула все населення країни. В “ПриватБанку” зникло більше мільйона гривень заощаджень клієнта. Жінці сказали, що всі гроші з її депозиту було знято за довіреністю, яку вона нібито сама написала. Проте весь цей час жінка перебувала за кордоном, тож вона просто фізично не могла цього зробити. В поліції вже відкрили кримінальне провадження, але виявилось, що вона далеко не перша, а от довести нічого так і не можуть.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео