Суд над трьома чоловіками, які самотужки зрубали вагому частину лісу на Дніпровщині!

Суд над трьома чоловіками, які самотужки зрубали вагому частину лісу на Дніпровщині!
8666 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ми не цінуємо те, що маємо, а шкодувати починаємо лише тоді, коли це в нас відбирають. Та й звісно, навіщо нам цінувати природу, кисень та все те, що нам даровано не за гроші? Так можна сказати про героїв цього сюжету.

Минулого року в серпні троє чоловіків приїхали до лісу. Він розташований недалеко від села Булахівка Павлоградського району. Проте їхньою метою була не насолода тим, що знаходиться навколо, а спроба знищити державне майно. Вони, не придбавши спеціальний дозвіл на вирубування дерев, вирішили зрубати 24 дерева. Серед їхніх “надбань” були дуби та акації. За останніми підрахунками державних служб, шкода, якої вони завдали природі є неоціненною. Адже на те, щоб виросло одне таке деревце, потрібно далеко не один рік. А от Державі вони тепер винні приблизно 270 тисяч гривень.

Розслідування почалося ще минулого року. Проте, перш ніж передати справу до суду, слідчим необхідно було провести повноцінне розслідування, в якому зазначались би всі обставини події. Тож лише сьогодні Павлоградська прокуратура затвердила та самостійно направила до суду обвинувачувальний акт. Тепер на трьох “чорних лісорубів” чекатиме судове засідання. Після завершення розгляду справи їм буде оголошено вирок.

В поліції нагадують, що вирубування дерев без ліцензії є злочином, за який існує кримінальна відповідальність. Тож поліціянти продовжують розслідування у справах про незаконне вирубування ялинок, яке сталось в Дніпрі на передодні Нового року. Спочатку хтось вирубав дерева просто на цвинтарі, а потім, перейшли й до лісу. Що саме злочинці зробили з тими деревами, поки ніхто не знає, але коли поліція знайде винних, їм буде висунуте обвинувачення. Стосовно вироку для “чорних лісорубів”, то його поліція повідомить одразу після самого судового засідання.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео