Тіло чоловіка, який помер 2 місяці тому, сьогодні доставили в поліцію Кривого Рогу

Тіло чоловіка, який помер 2 місяці тому, сьогодні доставили в поліцію Кривого Рогу
8578 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже 2 місяці в Терновському районі Дніпра в лісосмузі лежить труп чоловіка. Проте раніше на це ніхто не звертав уваги. Можливо, його не помічали через замети, а можливо через те, що там не так вже й часто хтось проходить. Проте сьогодні поліція Дніпра вже забрала тіло.

Вчора, приблизно о третій годині дня, до поліції надійшло повідомлення про те, що було знайдене тіло чоловіка на вулиці Івана Сірко. Одразу після отримання цієї інформації, правоохоронці вирушили на вказане місце. Там вони побачили труп. За словами криміналістів, на перший погляд, слідів насильства на тілі чоловіка не знайдено. Тож скоріше за все це був просто нещасний випадок. Але правоохоронці також запевнили, що тіло знаходиться тут приблизно вже 2 місяці.

Для того, щоб встановити точну причину смерті, труп вже перевезли на Судово-медичну експертизу. Після її проведення правоохоронці зможуть встановити, що саме відбулось із померлим. Зараз поліція намагається також встановити особистість померлого. Коли стане відомо, хто це, поліціянти зв’яжуться із родичами померлого. Зараз розслідуванням цієї справи займається Криворізьке управління поліції №5.

Також нагадуємо про те, що в Кривому Розі останнім часом виросла кількість аварій на дорогах. Тож намагайтесь бути пильними та стежте за тими, хто поряд. Та не будьте байдужими, проходячи повз інших. Адже може статися так, що саме через чиюсь байдужість чоловік і помер у лісосмузі 2 місяці тому. Експерти вважають, що скоріше за все йому просто стало зле в той день, коли йшов сніг. Він впав, ніхто цього не помітив, а його засипало снігом, тож він і замерз на смерть. Але після розтину, експерти скажуть точно, чи немає інших ознак, наприклад уколів чи отрути.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео