Новий вид шахрайства, який винайшли в Дніпрі!

Новий вид шахрайства, який винайшли в Дніпрі!
8694 ПЕРЕГЛЯДІВ

За словами Дніпрян, схоже, інтернет дарує шахраям безмежне поле для вигадок все нових та нових видів обману. На Дніпровщині винайшли новий варіант того, як можна надурити довірливих громадян. Тож аби більше ніхто не потрапив у таку халепу, місцевий чоловік вирішив розповсюдити інформацію про те, що з ним нещодавно трапилось.

Кілька днів тому Максима М’якоту ледве не надурили на гроші. Та якщо раніше грабували тих, хто купує товари, то цього разу вирішили надурити продавця. Максим вирішив продати футболку на “ОЛХ”. Лише він встиг викласти повідомлення, як йому написала якась дівчина. Вона одразу попросила реквізити картки, прізвище, ім’я та по батькові, після чого сказала, що завтра надішле кошти. Після того, як чоловік повідомив всю необхідну інформацію, йому зателефонували нібито з банку для того, щоб підтвердити зарахування кодом зі смс. Проте як виявилось, номер належав шахраям.

Максим написав: «Так ось, коли подзвонили типу з банку, сказали, що мені хочуть перекласти гроші, назвали ту суму, про яку в Вайбері до цього домовилися і почали говорити, що це від юридичної особи та потрібно провести якісь маніпуляції з перекладом, коротше дуже красиво і грамотно наговорили, але я паралельно в онлайн підтримки банку дізнався, що номер не їхній, і він зазначений, як шахрайський. Тож будьте уважні. Всім успіхів".

А ми нагадуємо, що на території нашого регіону частими стали випадки телефонного шахрайства. Тож запам’ятайте, що банк ніколи не питає термін дії картки та код з іншого боку картки через телефон. Тож якщо вас просять назвати якісь особисті дані, краще зателефонуйте на гарячу лінію банку та повідомте їм про те, що відбувається. Там вам точно скажуть, чи проводиться та чи інша перевірка. Шахраї завжди використовують момент раптовості.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео