Скільки цього року в Павлограді коштуватиме букет до 8 березня?

Скільки цього року в Павлограді коштуватиме букет до 8 березня?
8445 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожного року, після закінчення зими, настає час готуватись до свята. Першого, весняного, неповторного свята. Його із нетерпінням чекає кожна жінка, але побоюється більша частина чоловічого населення країни. Адже їм потрібно не лише морально підготуватись до весняного дива, а й матеріально назбирати коштів на подарунок коханій.

Проте в кожного свята є свій символ. Так, наприклад, нам важко уявити Новорічний стіл без мандаринів та шампанського. Різдво без родини та 12 традиційних страв, а Паску без яєць. А от восьме березня в нас одразу асоціюються з квітами. Ми купуємо їх для найдорожчих нашому серцю жінок. Цього року в Павлограді на жителів міста чекатиме широкий асортимент квітів: мімози та стримані хризантеми для бабусі чи тітки, запашні тюльпани та стрункі крокуси для сестри, яскраві нарциси та чудові іриси для найріднішої у світі матусі та елегантні троянди та вишукані орхідеї для коханої. Тож вибір є на будь-який смак та гаманець. Проте скільки коштуватимуть вишукані букети цього року?

Цього року вже з 4 березня почали відкривати намети, в яких можна придбати квіти. Їх продають як по одній, так і зібраними в чарівні букети. Проте за словами продавців, найпопулярнішими квітками є тюльпани. Щороку їх купляють на це свято для того, щоб порадувати близьких. Цього року ціни на них будуть досить різноманітними: маленькі голландські тюльпани коштуватимуть від 15 гривень за один. Найдорожча квітка обійдеться чоловікам у 35 гривень. А от букет із трьох квіток обійдеться у 60-75 гривень. Також популярними в цей день є троянди, які цього року радують своєю вартістю від 50 до 80 гривень. Нарциси коштуватимуть від 10 до 15 гривень, а хризантеми від 50. Тож скоріше ставте будильники та купуйте квіти для коханих.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео