В нашому рідному місці підвищується безпека руху пішоходів!

В нашому рідному місці підвищується безпека руху пішоходів!
9092 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Дніпро зросла кількість порушень правил дорожнього руху. В наслідок цього, як показує статистика, за період в шість місяців було евакуйовано близько двох тисяч легкових автомобілів. Такі дії проводяться для жителів нашого міста, зокрема для їхньої безпеки на пішохідних переходах та дорогах.

Кожен день в Дніпрі евакуатор відвозить на штраф-стоянку 40-50 автомобілів. Це робиться для того, щоб усунути небезпеку для руху людей та транспортних засобів, які дотримуються правил дорожнього руху, при пересуванні вулицями міста. Найчастіше недобросовісні водії залишають свої транспортні засоби в місцях виїзду з прилеглих територій, на зупинках громадського транспорту, пішохідних переходах та перехрестях доріг.

На стрімке зростання кількості автомобільних аварій впливає халатне ставлення водіїв до вибору місць паркування. В наслідок порушень правил паркування кожного тижня відбувається понад сто дорожньо-транспортних пригод. Для учасників дорожнього руху авто, залишене на зебрі, значно зменшує оглядовість, що може призвести до загрози життю та здоров’ю людей. Також автомобіль може бути залишеним на виїзді з прилеглої території, що значно ускладнює або унеможливлює рух іншим водіям. І це далеко не всі проблеми, які утворюються в наслідок відповідних правопорушень.

Сергій Островський (головний спеціаліст – інспектор з паркування відділу тимчасового затримання транспортних засобів інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради) розповів: “якщо транспортний засіб, припаркований менше, ніж за десять метрів до пішохідного переходу, то це вважається як порушення, за яке слідує тимчасове затримання автомобіля”.

Законом передбачено штрафи за адміністративні правопорушення, які пов’язані з неправильним паркуванням. Інспектори залишають повідомлення, про притягнення до адміністративної відповідальності, на лобовому склі та викликають евакуатор. Також інформація про цей випадок надходить до правоохоронних органів.

Водій сплачує штраф 510 грн, та додатково в діапазоні від 720-1050 грн за евакуацію. Зберігання автомобіля на штрафмайданчику – 144 грн за одну добу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео