Чому поліція Апостольського намагалась зірвати засідання?

Чому поліція Апостольського намагалась зірвати засідання?
8652 ПЕРЕГЛЯДІВ


Тетяна Чумак, яка вже протягом довгого часу обіймає посаду судді в Дніпровському районному суді, сьогодні розповіла про те, що місцева поліція вже протягом певного часу намагається зірвати їй судовий процес. За словами Тетяни, вона проводила вже повторне заслуховування справи, яка стосується вандалізму та розграбування кладовищ.


Ще з 2018 року вона веде справу про факт вчинення злочину над могилами. Сама подія сталась ще у 2018. Проте розслідування тривало досить довго. Слідчим необхідно було зібрати всі дані, після чого передати їх до прокуратури, а потім до суду. Перше слухання завершилось на користь злочинців. Суд не визнав їхньої причетності до того, що трапилось. А чому так? Бо на думку судді не було жодних вагомих доказів, які могли б засвідчити правдивість того, що це їхніх рук справа.


3 лютого повинно було відбутись друге засідання у цій справі, проте ще зранку почалось щось дивне. Спершу їй зателефонував адвокат підсудних та розповів про те, що йому хтось через телефон заявив, що судового засідання не буде, все це через те, що нібито сама суддя захворіла та не прийшла на роботу. Трохи пізніше зателефонували з поліції підсудному та його матері, для того, аби повідомити таку ж саму інформацію. Проте мати самостійно зв'язалась із суддею. Тож засідання таки повинно було відбутись.


Мати підсудного повідомила також, що просто перед будівлею суду їх зустрів якийсь чоловік. Він перегородив їм дорогу та почав знову наполягати на тому, що засідання не буде, але мати підсудного знала, що суддя є. Вона повідомила це слідчому, через що той почав погрожувати жінці та її синові. Ситуацію виправив адвокат підсудного. Він провів мати та сина до зали. Тетяна Чумак розповіла про те, що вона змогла встановити, хто саме телефонував, проте чиї накази він виконував, поки залишається загадкою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео