Вкрав 2,5 кілограми креветок: який вирок отримав чоловік з Дніпра?

Вкрав 2,5 кілограми креветок: який вирок отримав чоловік з Дніпра?
8057 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, що суд все ж таки виніс вирок у справі про викрадення креветок з магазину. В серпні минулого року чоловік намагався винести дорогий продукт з магазину, за що й був покараний судом. Єдиний державний реєстр судових рішень повідомив, що цю справу почали розглядати ще 27 серпня. Проте вирок змогли винести лише цього місяця.

Як повідомили власники магазину, чоловік побачив в магазині креветки вартістю 399,9 гривні за кілограм. В результаті чого він підійшов до продавчині рибного відділу та попросив її зважити йому 2 з половиною кілограми. Загальна кількість товару, який та віддала чоловікові складала 2,43 кг. Чоловік поклав їх до сумки та вирушив нібито до каси. Там він, не розраховуючись, пройшов повз лінію касової зони магазину. І коли все вже, здавалось, залишилось позаду, чоловіка зупинив охоронець, який того дня вартував на зміні. За словами самого охоронця, злочинець намагався пограбувати магазин на суму 952 гривні.

В поліції відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 15 та частиною другою 185 статті Кримінального Кодексу України. В суді чоловік не намагався виправдатись, він цілком та повністю визнав свою провину та погодився з вироком. 1 березня 2021 року підсудного приговорили до двох років позбавлення волі та до одного року виправних робіт. Рецидивістові дали 30 днів на оскарження вироку, після чого він вступить у дію. Але в суді зазначили, що минуло вже 10 діб. А от документів на оскарження і близько немає.

Тож розслідування, яке триває вже пів року, за даними суду Дніпра, офіційно вважається закритим. Тепер викрадач креветок відбуватиме заслужене покарання. Проте залишається єдине питання, чи не вирішить чоловік повторити свій задум знову? Але відповідь на це запитання дати нам зможе лише час.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео