Чи можна ще користуватись мостом з Дніпра? Оцінка спеціалістів культурної спадщини

Чи можна ще користуватись мостом з Дніпра? Оцінка спеціалістів культурної спадщини
8262 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мерефо-Херсонський міст останнім часом досить часто підпадає під різні перевірки. Багато разів на ньому вже латали асфальт та не одноразово проводили ремонтні роботи. Завдяки своїй історії цей міст давно вже став частиною культури міста. Але час іде та він не прощає нікому. Тож наскільки міцними не були б речі, все одно, одного дня вони починають втішати.

Так відбулось і з Мерефо-Херсонським мостом. Тож на своїй сторінці в Фейсбуці Управління з питань охорони культурної спадщини зазначило: “Вперше в історії співробітники органу охорони культурної спадщини були допущені до огляду стратегічного об'єкта – пам'ятки архітектури місцевого значення – Мерефо-Херсонського мосту, для фіксації технічного стану його конструкцій”. Ця подія відбулась ще вчора, проте перевірка тривала досить довго, через що про результати вирішили повідомити трохи пізніше.

Але чому саме зараз вирішили дати право на проведення цього заходу? По-перше, розбудова цього мосту почалась ще у 1931 році. За даними істориків, в ті часи його вважали найбільшим арковим мостом Європи. Та чому дивуватись? Адже й сам Дніпро був далеко не найменшою річкою на континенті. Про його води ходили легенди. По ньому спокійно плавали кораблі та було багато тваринного та рослинного світу. Також міст занесли до реєстру пам’яток архітектури України завдяки його унікальній будові.

Але не можна забувати й про те, що він вистояв Другу світову війну. Звісно, вона залишила свій відбиток на цьому диві аркової архітектури, але його знову відбудували, аби він не просто виконував свою функцію, а й милував око туристів. Зараз Дніпро пишається своїм велетнем. А от що скаже комісія? Поки невідомо, адже може статись так, що йому буде необхідна реконструкція.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео