Цього року в Дніпрі буде на 25 перших класів менше!

Цього року в Дніпрі буде на 25 перших класів менше!
8493 ПЕРЕГЛЯДІВ

По Дніпру давно вже ходять чутки про те, що відтепер в місті багато шкіл перестануть приймати дітей до першого класу. Тепер деякі заклади освіти перетворять на ліцеї та гімназії. Так от як це відіб’ється на сучасній ситуації з кількістю новачків, поки невідомо. Адже в деяких школах вже був скандал через те, що документи на вступ прийняли, а от дітей приймати ніхто не збирається. Цю ситуацію вирішила прокоментувати Олена Яковенко. Замісниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради повідомила, що в місті вже склали карту ліцеїв та гімназій. Цей проєкт скоро презентують та всі жителі міста зможуть із ним ознайомитись.

Жінка запевнила, що Дніпро давно вже потребує створення ліцеїв, які прийматимуть дітей для наукової та професійної освіти. За останніми підсумками аналітиків, таких закладів в місті повинно бути більш як 50. Проте на сьогодні в місті налічується лише 6 таких закладів, які мають стаж роботи понад 15-20 років. А от що ж стосується інших, то на цей час діє лише 12 професійно-технічних закладів, 13 коледжів та 5 академічних ліцеїв, один з яких нібито “науковий”. А от що ж робити всім тим, хто не потрапив до них? Питання відкрите. Тож аби його закрити влада вирішила цього року створити 30 нових ліцеїв. 25 з них тепер матимуть науковий напрям. З цих причин 25 ліцеїв цього року повинні будуть припинити свою роботу.

Така сама тенденція цього року чекає й на 10-11 класи. Тим школам та ліцеям, в яких кількість охочих вступити до старшої школи не велика, радять не проводити набір учнів. Такі заклади також перетворять на ліцеї. Але перейматись не варто, адже приблизно 120 шкіл Дніпра продовжать випускати старшокласників. Тож чекаємо на офіційне ознайомлення з новою картою ліцеїв та шкіл.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео