Батьки не знають, що робити: хлопець пішов гуляти, залишивши суїцидальні записи, та зник!

Батьки не знають, що робити: хлопець пішов гуляти, залишивши суїцидальні записи, та зник!
8549 ПЕРЕГЛЯДІВ

Батьки звертаються до всіх та кожного! Допоможіть хто чим зможе. Долучіться до пошуків, розкажіть про те, що вам відомо, або розповсюдьте інформацію. Адже в них зараз кожна хвилина на рахунку.

Вчора ввечері, 18 березня о 20.00 Купрій Дмитро Олександрович пішов з дому на прогулянку. Вісімнадцятирічний підліток є студентом. Мешкає в Сонячному мікрорайоні та має досить привітні риси характеру. Хлопець народився 30.12.2002 року. Після того, як студент не повернувся додому, батьки завітали до його кімнати. Там вони знайшли багато чого записаного, проте найбільше їх вразили суїцидальні записи хлопця. Через доброзичливість Дмитра, ніхто навіть збагнути не міг, що сталось та звідки в нього з’явились думки про самогубство, адже він навіть на настрій не скаржився. Батьки не знають, чи пов’язані якось між собою ці події, проте не перейматись через те, що син вже другий день не з’являється вдома, вони не можуть. Тішить лише те, що не було жодних повідомлень про самогубство.

Батьки передали особисті прикмети зниклого: зріст становить 182 см, середня статура, волосся русяве, коротке. Одягнутий був у чорну куртку, сині джинси, коричневе взуття та червону кофту. Тож батьки звертаються до кожного та знову й знову просять про допомогу. Якщо вам відома хоча б якась інформація про місце перебування підлітка, повідомте рідних через лінію «102» або за номером телефону: (098) 17-21-184 – ДО «Пошук зниклих дітей»; (050) 32-05-727 – Аліна, мама хлопця. Для батьків найголовніше, аби із сином все було гаразд та аби він повернувся живим та здоровим. А в поліції зауважують, що кожен день, шанси відшукати хлопця живим стають все меншими. Тож всі, хто володіє інформацією можуть сприяти тому, щоб ці шанси зросли.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео