Кам’янський: рівень радіоактивного випромінювання, який він за останніми показниками?

Кам’янський: рівень радіоактивного випромінювання, який він за останніми показниками?
7714 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожного року ситуація з екологією лякає все сильніше. Адже часто таке буває, що протягом довгого часу ми навіть не помічаємо, як забруднюємо природу. Це не трапляється в один день. Зазвичай це займає десятиліття, або навіть століття. Проте для того, щоб не ставати жертвами власної халатності, екологи кожного року проводять контроль забруднення навколишнього середовища.

На Дніпровщині від сильного забруднення найбільше потерпає 7 міст. Проте найбільші проблеми з екологією має місто Кам’янське. В ньому є певні локації, в яких рівень забруднення сягає найвищих показників. Тож для того, щоб цей рівень не піднявся на стільки, щоб почати загрожувати життю населення, місцеві екологи продовжують проводити контроль за ситуацією. Нещодавно на Дніпровщині стартував проєкт “Крок до безпеки”. Він містить в собі перевірку всіх регіонів на наявність небезпечних джерел. Адже після трагедії на ЧАЕС, вчені постійно проводять контроль за іонізаційним випромінюванням. Департамент екології Дніпра разом з членами комісії розповіли про те, що вони разом обрали місця для проведення перевірки. В департаменті пропонувати ті, які вважають найнебезпечнішими для населення.

Під час перевірки радіаційного фону, члени “Чорнобильського інституту досліджень та розвитку”, зауважили, що найбільше перевірки потребують старі занедбані споруди, а також житлові та адміністративні будівлі, де існує великий ризик поширення радіації. Для того, щоб максимально точно виявити рівень радіації, вчені використовують таке саме знаряддя, що і в Чорнобилі. Тож сумнівів в тому, що в Кам'янському рівень радіації не перевищує норму, бути не може. Також нагадуємо, що нещодавно тут проходив моніторинг забрудненості повітря. І він так само показав позитивний результат.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео