Як в Дніпрі хочуть покращити якість доріг? Невже пластик стане однією зі складових?

Як в Дніпрі хочуть покращити якість доріг? Невже пластик стане однією зі складових?
7849 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні на сайті влади зареєстрували законопроєкт, в якому пропонується дороги в Дніпрі та регіоні будувати з використанням пластику. Автор проєкту, Олексій Задоєнко, переконаний в тому, що така ініціатива допоможе їм уникнути найгіршої проблеми сучасності. Адже, по-перше, дороги будуть набагато міцнішими. А, по друге, в місті зникне необхідність пошуку нових місць для поховання пластику. Така ініціатива може допомогти нам уникнути проблем із забрудненням зовнішнього середовища. На те, щоб переробити повністю пляшку, планета витрачає не одне сторіччя. Тож Олексій поставив собі питання: чому б не знайти вихід?

У своєму проєкті чоловік зазначив: “За індійською технологією, в разі заміни 10% бітуму пластиком в асфальтобетонній суміші, збільшується зносостійкість доріг. За голландською технологією, з пластику роблять панелі для доріг, в отворах яких проходять кабелі, трубопроводи. Обидва варіанти розв'язують проблеми ремонту доріг і утилізації пластику. Крім того, такий екологічний підхід залучає інвестиції.

Про це можна подумати, за словами Олексія, хоча б тому, що все екологічне зараз повертається в моду. Тож інвестори радо співпрацюють із тими, хто може запропонувати щось подібне. Автор просить винести на порядок денний питання про розподіл сміття населенням за різними фракціями. Зараз це звернення підтримало лише 26 осіб. Проте час ще є, а це означає, що скоро їх стане набагато більше. Для того, щоб цю петицію розглянули, необхідно зібрати понад 3 тисячі підписів. Публікація його ідеї відбулась ще 4 березня. Проте на кожен такий важливий крок влада дає 90 діб. Тож Олексій звертається до всіх та наголошує, що якщо ви вважаєте це розумним рішенням, то вам варто підписати цей документ.Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео