Лікарі та поліція не мають слів: 12-річна мешканка Дніпра намагалась порізати собі вени на очах в інших людей!

Лікарі та поліція не мають слів: 12-річна мешканка Дніпра намагалась порізати собі вени на очах в інших людей!
7166 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні на вулиці Передовій дівчинка 12 років налякала перехожих своєю поведінкою. Вона взяла до рук шматок скла та почала різати собі вени. Коли люди це побачили, то одразу перелякались та викликали поліцію та швидку допомогу.

За словами очевидця, який і викликав правоохоронні органи, дівчинка порізала руки склом та почала рухатись в бік цвинтаря. Коли люди спробували заговорити з нею, то спершу вона нічого не відповідала, а потім сказала лише, що коли її не стане, всім буде краще. Більше жодних коментарів вона не давала. Для того, щоб привести дівчинку до тями, поліція прибула на місце разом із лікарями. Під час надання медичної допомоги, лікарі констатували, що дівчинка перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння.

За словами працівників у справах дітей, ця спроба далеко не перша. Раніше її вже доставляли до відділення лікарні. Проте минулого разу дитина наковталась голок. Поліція викликала батьків дитини та намагається встановити, що відбулось із дівчинкою. Після з’ясування обставин служба у справах опіки дітей вирішуватиме подальшу долю дитини.

Також поліція повідомила, що вчора було затримано педофіла, який намагався зґвалтувати 10-річну дівчинку. За словами потерпілої, вона зайшла до ліфта в під’їзді свого дому. З нею там буч чоловік. Коли двері зачинились той спробував засунути руку під одяг дівчинки. Проте ліфт зупинився, та дитина вибігла до своєї квартири. Почувши крики доньки, батько вибіг, але чоловік вже зник. Вони викликали поліцію. Злочинця затримали. Як виявилось, його досить часто бачать поблизу дитячих майданчиків. Тож тепер батьки можуть бути спокійними, адже їхнім дітям більше нічого не загрожує.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео