Шоу має тривати або чому вчителька не зателефонувала батькам постраждалого хлопчика?

Шоу має тривати або чому вчителька не зателефонувала батькам постраждалого хлопчика?
8052 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мати постраждалого розповіла про те, що в Чкаловській середній школі Нікопольського району Дніпропетровської області відбулась подія, яка виходить за всі межі дозволеного. Дитині на перерві вибили зуба, а вчителька не те, що не розповіла батькам, вона навіть не посадила дитину відпочивати!

За словами матері постраждалого, її дитина бавилася на перерві. Під час однієї з забав учень 2 класу вибив два зуби першокласникові. Як виявилось, старший хлопець був сином працівниці школи. Тож вчителька, довго не вагаючись, витерла дитині кров та змусила продовжувати розучувати пісеньку, яку вони вивчали в школі. На своїй сторінці в Фейсбуці Інна Біленко зазначила наступне:

“Це сталося на перерві, на очах вчителя (зі слів дітей-очевидців). Класний керівник витерла кров на обличчі, а зуби, які дитина витягнула з рота, сказала викинути в смітник. Потім поставила з дітьми співати пісню! З вибитими зубами! І в зрозуміло якому стані! Про те, що сталося, я дізналася від інших дітей, які нам зателефонували відразу ж. Я прибігла в школу, а вчителька мені каже, що нічого серйозного не сталося. Просто випав зуб. Все добре. Зараз співатиме з дітьми”.

Коли жінка зрозуміла, що від класного керівника чекати немає чого, вона викликала працівників правоохоронних органів. Проте після того, як вони відвідали школу, повідомили, що травма нанесена ненавмисно, адже удар був випадковістю. Але жінка не розуміє, як можна таку халатність вчителів залишати безкарною. Вони з сином вже сходили до стоматолога на судово-медичну експертизу. Також жінка написала заяву до поліції, проте вона вже й не сподівається, що винних буде покарано. Адже після спілкування з батьком та матір’ю дитини поліціянти “переконались” в тому, що це “випадковість”.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео