Як на Дніпровщині святкуватимуть Масляну?

Як на Дніпровщині святкуватимуть Масляну?
8366 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожного року в нашій культурі відзначається свято прощання з зимою. В цей день відбуваються справжні народні гуляння. Печуться млинці, робиться лялька з сіна та починаються перші весняні веселощі, які кожна родина проводить по-своєму.

На цих вихідних відбудеться завершення цього свята, на честь чого в Дніпрі проведуть традиційні гуляння. Буде багато цікавого та неповторного. Адже на деяких площах проходитимуть справжні народні концерти, а в деяких місцях можна буде стати учасником фудкортів та майстеркласів. А кому ж не цікаво дізнатись рецепт найсмачніших українських млинців? Та не лише отримати рецепт, а й скуштувати їх! Також в багатьох місцях планують створити фотозони та провести обряд підпалювання ляльок.

Цього року, в парку імені Т. Г. Шевченка, планують поставити рекорд зі створення “Найдовшого млинця з мусом з сиру”. Також на жителів міста чекатимуть “Криві дзеркала” та млинці за неповторним рецептом зі Львову. А от на Січеславському Побережжі вирішили повністю відійти від традицій. Там планують створити лабіринт із соломи, влаштувати катання на справжньому українському візку. А також показати вистави лялькового театру та козацьких ігор.

Учасники заходів запрошують всіх та кожного приєднатись до цієї ініціативи та відчути себе частиною цього неймовірного світу. Адже саме на Масляну вони прагнуть поєднати щось нове та щось старе, аби вразити вас інтерпретаціями традицій! Вас чекають 13 березня об 11.00 у сквері Олександра Усачова, о12.00 на площі біля Центру культури та спорту “Слобожанський”, о 13.00 в Новокадацькому парку, о 13.00 у дворі 139-ої школи. Всі карантинні обмеження будуть враховані, тож не переймайтесь. Беріть маски, антисептики та насолоджуйтесь святом!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео