Зоряний план: 140 мільйонів тонн вугілля до 2030 року. Чи виконають план Шахтарі ДТЕК «Павлоградвугілля»?

Зоряний план: 140 мільйонів тонн вугілля до 2030 року. Чи виконають план Шахтарі ДТЕК «Павлоградвугілля»?
8637 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом наступних 10 років шахтарі ДТЕК «Павлоградвугілля» планують забезпечити ТЕС необхідною кількістю вугілля для того, щоб та своєю чергою створила максимально надійну систему енергозабезпечення України. Саме про це сьогодні розмовляли в Павлограді під час пресконференції. Директор ДТЕК «Павлоградвугілля», Сергій Воронін особисто прокоментував таку гучну заяву.

За його словами, перед нарощенням потужності завжди йде коливання. Так, зараз спостерігається невеликий спад у роботі ТЕС, проте це жодним чином не впливає на ту ситуацію, яку ДТЕК бачить у перспективі. Річ у тім, що саме маневрова генерація залишатиметься передовою частиною української енергосистеми. Поки не передавали жодної інформації стосовно змін в цій галузі. А от для того, щоб маневрова генерація і надалі успішно виконувала своє призначення, їй необхідне вугілля. Тож цього року на шахтах планують придбати велику кількість нового обладнання, зробити капітальний ремонт шахт та закупити спецодяг для шахтарів. Попит росте, а отже повинна збільшуватись і пропозиція. Саме тому, як переконує Воронін, і з’явилась необхідність до кінця 2030 року добути 141 мільйон тонн вугілля.

Цього року добування корисної копалини сконцентровано на 6 основних шахтах. Проте за вимогами екологів та через виснаження, цього року планують зачинити дві шахти. Наступного року така сама участь чекатиме ще на дві шахти. Звісно, керівники підприємства розуміють, що попри те, що є необхідність у зменшенні видобування корисних копалин тут, вони якось мають захистити тих, хто з ними працює. Саме тому вони пропонують своїм робітникам перейти працювати на інші робочі місця, аби все ж таки виконати 10-річний план.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео