Як тепер виглядає будинок політв'язнів в Дніпрі?

Як тепер виглядає будинок політв'язнів в Дніпрі?
7715 ПЕРЕГЛЯДІВ

На вулиці теплішає, а це означає, що настав час приводити всі свої справи до ладу. Саме тому комунальні служби Дніпра вже почали прибирати залишки протиожеледних засобів. Також, як повідомлялось раніше, вони проводять ремонт ям, які з’явились на дорогах у зв’язку із тим, що зима постаралась не на жарт. Тож після приведення доріг та пішохідних позначень до ладу, почали поратись із фасадами жилих приміщень. Вже дев’ять будівель встигли привести до належного вигляду, починаючи з 2020 року.

Серед історичних пам’яток, які стали частиною оновлювання є й будинок, який розміщується на Яворницького 6. Він є об’єктом культурної спадщини. Адже його побудували ще у 1937 році. Спроєктував цю будівлю архітектор Володимир Самодрига. Багато кого із жителів цього дому було репресовано, через що він і отримав свою назву “Будинок колишніх політкаторжан”. Але це все події далеких сталінських репресій. А що ж стосується сучасності, то зараз він є прикладом конструктивізму в архітектурі. В Дніпрі вже майже неможливо знайти такий рідкісний будинок.

В минулі роки цей стиль був досить популярним. Такими будували університети та будинки державного значення. Яскравим прикладом слугує Держпром, який знаходиться в Харкові. Тож аби зберегти цей дім для наших нащадків, влада виділила кошти на ремонт фасаду цього будинку. Вони нічого не змінювали у зовнішній структурі цього місця. Воно все ще має світло-зелений колір та характерну будову. За словами тих, хто працював над цим місцем, вони намагались якомога менше змінити в ньому, проте аварійний стан змусив їх все ж таки укріпити фасад та максимально оновити декорації.

Останні 5 років в Дніпрі активно працюють над оновленням архітектури. Утеплити вже встигли 25 будівель. Минулого року змогли привести до ладу ще 8 міських споруд. А у 2021 планується ремонт ще 10.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео