Чи дотримуються в магазинах Дніпра карантинних обмежень?

Чи дотримуються в магазинах Дніпра карантинних обмежень?
7616 ПЕРЕГЛЯДІВ

Держпродспоживслужба розповіла про те, чим завершився останній моніторинг магазинів. Вчора провели перевірку в одному з торговельних центрів міста Дніпро. Там було виявлено певний ряд порушень, про які сьогодні й розповіла Маріанна Лужва.

Найчастішим порушенням, яке скоюють в Дніпрі є відсутність або незаповнення журналу скринінгу температури працівників. Під час перевірки магазину косметики в торговому центрі було виявлено, що продавчиня не поміряла собі температуру, коли прийшла на роботу. Тож їй надали попередження, в якому зазначались рекомендації до подолання проблеми.

В інших двох магазинах, де продають одяг та окуляри, правоохоронці теж виявили ряд порушень. По-перше, в них стерлась лінія, яка означає обмеження, а по-друге, немає інструкцій. Тож на ці два магазини так само склали протокол та порекомендували замінити стару стрічку на нову. Всі ці протоколи в сумі склали та віднесли до Держпродспоживслужби. Там їх розглянуть та випишуть штраф власникові магазину.

Що ж стосується магазинів, то їм пообіцяли повернутись під час наступного рейду та перевірити, як вони виконують свої обіцянки. В службі розуміють, що всі ми люди. Щось завжди залишається поза увагою, тож нічого зробити із цим не можна. Саме тому кожного дня вони проводять перевірки закладів та того, як вони виконують карантинні обмеження. Річ у тім, що вакцинація лише починається, а от хвороба все ще лютує. Тож необхідно продовжувати берегти себе та навколишніх.

Тим паче, що лікарі роблять досить невтішні висновки, вони зазначають, що є ймовірність того, що Дніпро опиниться в червоній зоні. Проте ніхто цього не бажає. Потерпіти лишилось не довго, адже коли вакцину отримають всі, хвороба вже не зможе так лютувати. Але до того часу нам потрібно бути якомога обережнішими, переконані медики.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео